Strona internetowa Honda.jkk.com.pl to witryna, która proponuje dużo więcej niż tylko zwykłą możliwość obejrzenia i ewentualnego kupna nowego samochodu. Misja założenia witryny jest bardziej głębsza i w wyższym stopniu ciekawsza. To znaczy oprócz pokazania nowości w salonach Hondy użytkownicy mogą także zobaczyć pozostałe, równie interesujące oferty tej marki. Zobaczymy tu również w przystępnej cenie samochody używane nie tylko Hondy ale również innych popularnych marek. Oprócz tego można kupić części i akcesoria samochodowe, wyszukać adresy autoryzowanych serwisów i wiele innych. Wszystko poukładane w przejrzysty i intuicyjny sposób.

Kategorie na stronie Hondy:
Samochody nowe – jest tu lista aut marki Honda wraz z cennikiem oraz dokładnymi opisami i filmem reklamowym.
Samochody od ręki – to te samochody, które możecie państwo odebrać z salonu bezpośrednio po zakupie.
Samochody używane – auta w atrakcyjnych cenach różnych takich jak Chevrolet, Toyota.
Promocje – atrakcyjne ceny na poszczególne modele aut a także akcesoria i części.
Części i akcesoria – oryginalne części i akcesoria firmy Honda.
Finansowanie – tu znajdują się informacje na temat kredytów i leasingu, a także ubezpieczeń.
Serwis – w tej zakładce jest masa informacji dotyczących przeglądu, serwisu blacharsko-lakierniczego i mechanicznego itd.
Na stronie warto spędzić kilka chwil, szczególnie kiedy pod uwagę jest brany zakup Hondy. Można skrupulatnie przyglądnąć się autom, zapoznać się z danymi technicznymi i poczytać o późniejszym serwisie i okresie gwarancyjnym. Wszelkie pytania należy zgłaszać telefonicznie lub udać się do najbliższego salonu lub serwisu Hondy.