Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawia, że coraz bardziej łakniemy wszelkiego kontaktu z drugim człowiekiem. Zamknięto bowiem lokale gastronomiczne, siłownie i szeroko rozumiane ośrodki kultury. To właśnie dlatego zaszywamy się w domach, wychodząc jedynie do pobliskich sklepików spożywczych. Warto jednak zaznaczyć, że markety oferujące żywność w dalszym ciągu są otwarte! Doskonałym przykładem może być Carrefour Łódź umiejscowiony w Galerii Handlowej Nowa Górna. Jeśli zatem chcesz zrobić duże zakupy spożywcze i zaoszczędzić sporo gotówki, nie może Cię tam zabraknąć. W tym artykule przedstawimy Ci Centrum Handlowe Nowa Górna i wskażemy udogodnienia związane z owym miejscem. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury.

Carrefour Łódź – Co znajdziesz we wskazanym markecie?

Zacznijmy jednak od początku, a więc od opisania oferty omawianego przez nas sklepu. Carrefour Łódź swoim klientom oferuje bowiem szeroką gamę produktów, które zasługują na specjalną uwagę! We wskazanym przez nas markecie znajdziesz zarówno produkty spożywcze, jak i kosmetyki, chemię gospodarczą oraz akcesoria domowe i samochodowe. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że Carrefour Łódź to sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czego potrzebuje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na oficjalnej stronie Centrum Handlowego Nowa Górna: https://www.nowa-gorna.pl/sklepy/carrefour/. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Pozostałe sklepy – Co poza Carrefour Łódź?

Oczywiście należy zaznaczyć, że Carrefour Łódź to nie jedyny sklep godny uwagi, jaki mieści się w Galerii Handlowej Nowa Górna. Wśród otwartych obecnie punktów mieści się także Rossmann, Yves Rocher, Apteka DOZ oraz liczne restauracje serwujące znakomite jedzenie na wynos i z dostawą do domu. Potrzebujesz produktów kosmetycznych lub chemii domowej? Znudziły Ci się domowe obiady? Przydarzył Ci się nagły wypadek i potrzebujesz apteki? W takim razie Centrum Handlowe Nowa Górna jest miejscem, które zdecydowanie powinieneś odwiedzić. Jak widzisz znajdziesz tu wszelkie produkty, które mogą okazać się przydatne w każdej sytuacji.

Dojazd do Galerii Handlowej Nowa Górna

Dobrze – wiesz już, jakiego rodzaju produkty możesz znaleźć w Carrefour Łódź a także w miejscowych drogeriach i innych punktach usługowych. Najwyższa pora przedstawić Ci zatem dojazd do Centrum Handlowego Nowa Górna! To niezwykle ważne informacje, zwłaszcza dla osób, które nie są zmotoryzowane. Do wskazanego przez nas miejsca dojedziesz autobusami linii:

  • 71A (przystanek Kolumny – Rzgowska)
  • 62, 70, 93 (przystanek Paradna – Rzgowska)
  • 56, 93, H (przystanek Rzgowska – Paradna)
  • 72 (przystanek św. Wojciecha – Mieszczańska)

Jak widzisz dojazd do Galerii Handlowej Nowa Górna nie jest ani trochę skomplikowany! Dostaniesz się tu wieloma autobusami komunikacji miejskiej, a to oznacza, że Carrefour Łódź znajdzie się dosłownie pod Twoim nosem. Czyż to nie kuszące?

Godziny otwarcia Carrefour Łódź

Nie ulega wątpliwości, że godziny otwarcia marketów spożywczych znacząco różnią się od godzin otwarcia Galerii Handlowych. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy podsumowanie owych informacji – znajdziesz je w poniższej części artykułu.

Godziny otwarcia Centrum Handlowego Nowa Górna:

  • Od poniedziałku do soboty – 9:00 – 21:00
  • Niedziele handlowe – 10:00 – 19:00

Godziny otwarcia Carrefour Łódź:

  • Od poniedziałku do soboty – 6:30 – 22:00
  • Niedziele handlowe – 9:00 – 21:00

Jeśli zatem chcesz odwiedzić którykolwiek z otwartych sklepów, nie musisz się martwić! Nowa Górna jest czynna w dogodnych godzinach, z których mogą skorzystać wszyscy ludzie pracujący na przeróżne zmiany.

Udogodnienia – Galeria Handlowa Nowa Górna

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o licznych udogodnieniach, jakie swoim klientom oferuje Centrum Handlowe Nowa Górna. Mowa oczywiście o możliwości wypożyczenia wózka dla dziecka, opaskach „niezgubkach” i wózkach-samochodach dla milusińskich, przewijakach, maszynie do czyszczenia butów oraz… stacji naprawy rowerów! Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wskazana przez nas Galeria Handlowa jest wyposażona w najlepsze ulepszenia, stanowiące synonim komfortu i wygody.

Carrefour Łódź – Podsumowanie

Jak widzisz Centrum Handlowe Nowa Górna to nowoczesny obiekt wyposażony w liczne udogodnienia, dzięki którym klienci mogą czuć się komfortowo. Znajdziesz tu nie tylko sklepy spożywcze i drogerie kosmetyczne, ale także znane restauracje oferujące doskonałe jedzenie. Jeśli zatem szukasz pretekstu do wyjścia z domu, serdecznie zapraszamy Cię na zakupy! Pamiętaj, że do Galerii Handlowej Nowa Górna możesz dojechać zarówno samochodem, jak i licznymi liniami autobusów miejskich. A może wolisz przyjechać do nas rowerem? To żaden kłopot. Pod obiektem znajdują się bowiem stojaki na rowery naszych gości, które zapewniają bezpieczeństwo i stosowną ochronę.

Nie czekaj – jeszcze dziś odwiedź Centrum Handlowe Nowa Górna i skorzystaj z bogatej oferty sklepu Carrefour Łódź!